biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Szanowni Państwo,

w dniu 2019-10-21 Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia pod adresem: https://rejestrymedyczne.csioz.gov.pl   na nowej platformie rejestrów medycznych PR2.0 udostępniło zmodyfikowany i rozbudowany o nowe funkcjonalności Rejestr Aptek.

W związku z powyższym oraz z uwagi na zmianę sposobu autoryzacji użytkowników, do osób które dotychczas posiadały konta w Rejestrze Aptek, Centrum za pośrednictwem skrzynki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłało komunikat z prośbą o zaktualizowanie dotychczasowego hasła.

Po wysłaniu komunikatu dot. konieczności aktualizacji hasła do Centrum docierać zaczęły informacje, iż po stronie jego odbiorców pojawiły się wątpliwości odnośnie jego autentyczności i źródła powstania.

W sytuacji, gdy zgłoszą się do Państwa osoby z pytaniami w tej sprawie, uprzejmie prosimy o przekazanie informacji, iż powyższy komunikat wysłany został przez Centrum i należy postępować zgodnie z instrukcjami w nim zawartymi, bądź też przekierowanie zainteresowanych osób do Infolinii Centrum, gdzie otrzymają wszystkie niezbędne informacje i wyjaśnienia.

Kontakt z Infolinią CSIOZ  - 19 457 (od pon.-pt. w godz. 9:00-15:00) bądź mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z góry dziękujemy za pomoc i współpracę.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT