biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Uprzejmie informujemy, że na naszym portalu publikujemy ogłoszenia wyłącznie magistrom i dla magistrów farmacji.
Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia przesyłane anonimowo nie będą publikowane!

Wybierz kategorię ogłoszeń:

2018.06.19
Apteka ogólnodostępna w Krakowie zatrudni magistra farmacji do pracy na 1/2 etatu. Możliwość wypracowania dodatkowych dyżurów weekendowych lub nocnych. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , kontakt pod nr tel: 577 851 682.


2018.06.19
Apteka jednozmianowa ,,CENTRUM,,  w Mędrzechowie k. Dąbrowy Tarnowskiej zatrudni magistra oraz kierownika. CV proszę składać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.19
Apteka Słoneczna w Wieliczce zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.19
Apteka Słoneczna w ZAKOPANEM zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Wynagrodzenie w wysokości 5000 zł netto. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.19
Apteka Słoneczna w TUCHOWIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.19
Apteka Słoneczna w NOWYM SĄCZU zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Wynagrodzenie w wysokości 4200 zł netto. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.19
Apteka Słoneczna w LIMANOWEJ zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.19
Apteka Słoneczna w BRZESKU zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.19
Apteka Słoneczna w BOCHNI zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.15
Nowootwierana apteka VITA poszukuje pracowników (magistrów i kierownika) do apteki w SKAWINIE. Oferujemy: pracę w przyjaznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, możliwość rozwoju. CV prosimy wysyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.15
W związku z dynamicznym rozwojem sieci aptek VITA poszukujemy pracowników do apteki w KRAKOWIE. Oferujemy: pracę w przyjaznym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, możliwość rozwoju. CV prosimy wysyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.15
Apteka Twoje Leki w Tarnowie zatrudni Magistra Farmacji. Oferujemy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny. Prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 515735689


2018.06.15
Apteka w Gorlicach pilnie zatrudni osobę na stanowisku Magistra Farmacji na cały etat. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w prężnie rozwijającej się aptece. CV należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.15
HYGIEIA poszukuje farmaceutów do Działu Zakupów. Wymagania: znajomość programu Kamsoft oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: umowę o pracę, kartę MultiSport i pakiet medyczny. KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem „Dział Zakupów"


2018.06.15
Apteka Rumianek zatrudni Kierownika Apteki w msc. Czchów.
Oferujemy:
- pracę w stabilnym zespole
- samochód służbowy
- atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt pod nr tel. 501 364 198 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.13
Apteka Słoneczna w Tarnowie zatrudni magistra farmacji. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, szkolenia.
Prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.13
Apteka Słoneczna w PROSZOWICACH zatrudni magistra farmacji. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, szkolenia.
Prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.13
Apteki DOZ zatrudnią Magistrów Farmacji w woj.zachodniopomorskim i lubuskim. Atrakcyjne stawki!  Jesteś gotowy na relokację? Dołącz do NAS!
Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 691-991-752


2018.06.12
Apteka Słoneczna w Nowym Targu zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Wynagrodzenie w wysokości 4200 zł netto. Prosimy o przesłanie CV: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.11
Apteka Zdrowie w Zakopanem pilnie zatrudni farmaceutów. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 508229585.


2018.06.11
Do apteki w Dr.Max w Jaśle zatrudnimy magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie  rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2018.06.11
Do apteki w Dr.Max w Bieczu zatrudnimy magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie  rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2018.06.11
Do apteki w Dr.Max w Dębicy zatrudnimy magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie  rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2018.06.08
Apteka HYGIEIA poszukuje KIEROWNIKA APTEKI i MAGISTRÓW FARMACJI do pracy w:
- KRAKOWIE,
- KĘTACH,
- TRZEBINI.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny i kartę MultiSport.
KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.08
Apteka ogólnodostępna w Nowej Hucie zatrudni magistra farmacji w pełnym wymiarze godzin. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.06.05

Apteka Słoneczna w KRAKOWIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3700 zł netto

- możliwość rozwoju

Prosimy o przesłanie CV: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta dla osób z wyższym wykształceniem farmaceutycznym


2018.06.05
Apteka całodobowa w Krakowie zatrudni od 15 czerwca 2018 r. magistra farmacji do pracy 1/2 etatu. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kontakt pod nr tel: 577 851 682.


2018.06.04
Niesieciowa Apteka Świat w centrum Krakowa przyjmie do pracy magistra farmacji. Telefon 512-287-787. CV proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.30
Rodzinna sieć aptek poszukuje Magistra Farmacji do swoich aptek w Słomnikach (ok.20km od Krakowa) oraz Skale (ok.20km od Krakowa). Możliwy caly lub część etatu. Prosimy o kontakt pod nr 509374763.


2018.05.30
Apteka ogólnodostępna (niesieciowa) w Krakowie (Krowodrza) zatrudni na pełny etat farmaceutę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt 691 16 52 16.


2018.05.29
Nowo otwierana apteka w lokalizacji Kraków - Balice zatrudni magistrów farmacji. Prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub/i kontakt telefoniczny: 667893627. Zapraszamy


2018.05.29
Apteka Galen w Dąbrowie Tarnowskiej zatrudni magistra farmacji na cały etat. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.29
Apteka rodzinna Kraków Krowodrza przyjmie do pracy na pełen etat. Praca w w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, w bezkonfliktowym zespole.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule Kraków


2018.05.29
Apteka Centrum Zdrowia w KOSZALINIE (12 km nad morze) zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Wysokie "zachodniopomorskie" wynagrodzenie, pakiet premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, dodatek relokacyjny. Prosimy o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.25
Zapraszamy do współpracy Magistra z pięcioletnim stażem pracy na stanowisko kierownika apteki w Brzesku. CV proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.23
Apteka Rumianek zatrudni farmaceutów w msc. Czchów, Lipnica Murowana, Gnojnik, Porąbka Iwkowska, Iwkowa.
Oferujemy:
- pracę w stabilnym zespole
- samochód służbowy
- atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt: tel. 501 364 198 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.23
Apteki Dbam o Zdrowie w   KRAKOWIE zatrudnią magistrów  farmacji  na pełny etatOferujemy wysokie wynagrodzenie, premie, bogaty pakiet benefitów i stabilne zatrudnienie.CV prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.23
Apteki Dbam o Zdrowie w Starym Sączu  zatrudnią magistra farmacji  na PÓŁ ETATUOferujemy wysokie wynagrodzenie, premie, bogaty pakiet benefitów i stabilne zatrudnienie.CV prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.23
Apteki Dbam o Zdrowie w  SŁOMNIKACH zatrudnią magistra farmacji  na pełny etatOferujemy wysokie wynagrodzenie, premie, bogaty pakiet benefitów i stabilne zatrudnienie.CV prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.23
Apteki Dbam o Zdrowie w Tarnowie zatrudnią magistra farmacji z 5 letnim stażem na stanowisko kierownika Apteki.Oferujemy wysokie wynagrodzenie, premie, bogaty pakiet benefitów i stabilne zatrudnienie.CV prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.23
Do aptek w Gorlicach (małopolskie) i Sosnowcu (Śląsk) zatrudnimy magistra farmacji i kierownika apteki. Niewielka sieć aptek, apteki nie są czynne w niedziele. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.23
Zapraszamy do współpracy Magistrów na pełny etat jak i na godziny, w miejscowościach:
-Dąbrowa Tarnowska
-Żabno
-Radłów
-Zakliczyn
CV proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.22
Zatrudnię magistra farmacji na pełny etat do apteki w Jerzmanowicach (pomiędzy Krakowem a Olkuszem). Szczegóły pod numerem telefonu 660571075


2018.05.22
Apteka Szwedzka ( Kraków- Podgórze ) zatrudni Magistra Farmacji na cały etat, lub 1/2 etatu. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.05.21
Apteka w Krakowie zatrudni magistra farmacji na pełen etat. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny na numer 602-500-540


SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT