biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Uprzejmie informujemy, że na naszym portalu publikujemy ogłoszenia wyłącznie magistrom i dla magistrów farmacji.
Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia przesyłane anonimowo nie będą publikowane!

Wybierz kategorię ogłoszeń:

2018.04.20
Apteka w okolicy Tarnowa zatrudni Magistra Farmacji.Tel: 578 572 102


2018.04.20
Apteka Zdrowie w Zakopanem zatrudni magistra farmacji. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z numerem 508229585.


2018.04.20
Apteka Niezapominajka zatrudni: MAGISTRA FARMACJI
Miejsce pracy: KRAKÓW
Prosimy o kontakt pod adresem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.20
Apteka Niezapominajka zatrudni: KIEROWNIKA APTEKI
Miejsce pracy: KRAKÓW
Prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.20
Apteki Centrum Zdrowia zatrudnią Magistra farmacji - Analityka w Dziale Zakupów. Miejsce pracy: Szczecin. Wymagane min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w aptece. Pomagamy w relokacji. Prosimy o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.20
Apteka w Wolbromiu zatrudni magistra farmacji na pełen etat. Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość przystąpienia do pakietu sportowego oraz grupowego ubezpieczenia na życie. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 322987777.


2018.04.19
Zatrudnimy magistra farmacji do apteki w Krakowie. Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.19

Apteka Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zatrudni farmaceutki i farmaceutów - magistrów farmacji.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w największej aptece szpitalnej w Polsce, pracę w systemie jednozmianowym, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w tym specjalizacje, szkolenia podyplomowe i ciągłe, atrakcyjne miejsce pracy w śródmieściu Krakowa, pakiet socjalny (karta Benefit Plus, fundusz świadczeń socjalnych: dofinansowanie wczasów, dofinansowanie kolonii, obozów dla dzieci pracownika, świadczenia świąteczne, preferencyjne warunki pożyczek, Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa). Aplikacje prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.


2018.04.19
Apteka Rodzinna zatrudni kierownika apteki w Rabie Wyżnej, oraz magistra farmacji w Nowym Targu. Zachęcamy do kontaktu farmaceutów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 502-270-670.


2018.04.19
Apteka w Krakowie (Nowa Huta) PILNIE zatrudni Magistra Farmacji na cały lub część etatu. Zależy nam na długofalowej współpracy. Zapewniamy atrakcyjne warunki.  Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 500009913


2018.04.17
Apteka w Niepołomicach zatrudni magistra farmacji na etat i pół etatu. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel 601408262


2018.04.16
Apteka ogólnodostępna w Nowej Hucie zatrudni magistra farmacji na pełny etat. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.16

Apteka w Tarnowie zatrudni Kierownika oraz Magistra Farmacji.
Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz  samodzielność w prowadzeniu apteki. Zachęcamy do przesyłania aplikacji na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.13
Zapraszamy do współpracy Magistrów w następujących miejscowościach:
Dąbrowa Tarnowska
Radłów
Zakliczyn
CV proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.11
Zatrudnię na umowę na zastępstwo (min 18 miesięcy) w Aptece w Libertowie. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.11
Apteka rodzinna Kraków Krowodrza przyjmie do pracy na pełen etat. Praca w w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, bez planów sprzedażowych.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule Kraków


2018.04.11
Apteka (pojedyncza) w centrum Krakowa zatrudni magistra farmacji od maja 2018 r. na cały etat lub 1/2. Od kandydata oczekuję sumienności, dyspozycyjności oraz łatwości nawiązywania kontaktów z pacjentami. Oferty proszę przesłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 508 148 020


2018.04.11
Apteka w Myślenicach zatrudni magistra farmacji . Zainteresowane osoby proszę o przesłanie  CV na adres: apteka.apfarm@interia,pl lub kontakt tel. 600309708 lub 602277677


2018.04.10
Apteka ogólnodostępna (niesieciowa) w Krakowie (Krowodrza) zatrudni na pełny etat farmaceutę. Zainteresowane osoby proszę o kontakt 691 16 52 16.


2018.04.09

Rodzinna sieć aptek poszukuje Magistrów Farmacji do swoich aptek w Słomnikach (ok.20km od Krakowa),w Wolbromiu (ok.40km od Krakowa) oraz w Skale (ok.20km od Krakowa). Możliwy caly lub część etatu. Prosimy o kontakt pod nr 500 009 913.


2018.04.09

Apteka w Skawinie zatrudni magistra farmacji , może być emerytowany jeśli chce kontynuować pracę zawodową. Praca w wymiarze 5 godz. dziennie plus dwie soboty w miesiącu. Zainteresowanych proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.696422234


2018.04.09

Apteka Dbam o Zdrowie w NOWYM SĄCZU  zatrudni magistra farmacji na pełny etat. Oferujemy wysoką stawkę , umowę o pracę i pakiet medyczny i sportowy.
CV proszę przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.04.06
Apteka w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrudni magistra farmacji. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2018.03.30
Apteka Centrum Zdrowia w SZCZECINIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI. Oferujemy: najwyższe na rynku wynagrodzenie na umowie o pracę, pakiet premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pomoc w relokacji. Prosimy o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.28
Apteka Galen w Dąbrowie Tarnowskiej zatrudni magistra farmacji na cały etat. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.28
Apteka rodzinna Kraków Krowodrza i w Myślenicach przyjmie do pracy na pełen etat. Umowa o pracę. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule odpowiednio Kraków lub Myślenice.

2018.03.28
Apteka ZDROWIE zatrudni magistra farmacji w Zabierzowie i Krakowie (Nowej Hucie) na cały etat.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.28
Apteka w Wieliczce zatrudni magistra farmacji na pełny etat. Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.27
APTEKA REMEDIUM w Krakowie, Bochni,Brzesku,Łąkcie zatrudni magistra farmacji na pełny etat.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.26
Apteka w Krakowie i Myslenicach zatrudni magistra farmacji na pełny etat . Zainteresowane osoby prosze o przeslanie CV na adres : apteka.apfarm@interia,pl lub kontakt tel. 602277677 lub 600309708

2018.03.23
Zatrudnimy magistra farmacji do Grybowa. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego. Wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). Wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Zatrudnimy kierownika apteki w Krynicy-Zdroju. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Zatrudnimy magistra farmacji do Zakopanego. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). Wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Zatrudnimy magistra farmacji do apteki w miejscowości Gdów. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). Wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Zatrudnimy magistra farmacji do Nowego Sącza. Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju. Wysokie wynagrodzenie i pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, multisport, zfśs). Wyślij CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteka w Nowym Targu zatrudni kierownika apteki i magistra farmacji. Zainteresowanych proszę o kontakt z numerem 508229585.

2018.03.23
Apteka Rodzinna poszukuje kierownika Apteki w miejscowości Raba Wyżna oraz Klikuszowa (powiat nowotarski).
Oferujemy pomoc w relokacji, szeroki pakiet socjalny, pomoc w znalezieniu mieszkania, oraz dodatek do mieszkania lub za dojazdy.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
502-270-670

2018.03.23
Zatrudnię MAGISTRA FARMACJI w Koszalinie (12 km nad morze). Rodzinna sieć. Duża apteka, duży, sympatyczny zespół. Umowa o pracę, 4000 zł netto podstawy na początek plus premie. Pomoc w relokacji. Proszę o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteka Niebieska zatrudni Magistrów Farmacji na cały etat, dyżury i weekendy w miejscowościach:
- Skawina
- Wieliczka
- Myślenice
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz nazwą miejscowości, której dotyczy zgłoszenie na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteka w Bochni zatrudni Kierownika.
Oferuję atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny, samodzielność w prowadzeniu apteki oraz możliwość rozwijania kompetencji.
Proszę o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteka Prywatna w Zabierzowie zatrudni magistra farmacji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: tel. 604 42-97-42 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.23
Apteki DOZ zatrudnią Magistrów Farmacji w woj.zachodniopomorskim i lubuskim.
Atrakcyjne stawki! Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 691-991-752

2018.03.20
Apteka Cefarm 36,6 w Ustrzykach Dolnych poszukuje kierownika apteki oraz magistra farmacji. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie. Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny: 500527716, lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.20
Apteki Dbam o Zdrowie zatrudnią magistra farmacji na pełny etat w NOWYM SĄCZU .Oferujemy wysokie wynagrodzenie + premie i bogaty pakiet socjalny.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.20
Apteki Dbam o Zdrowie zatrudnią magistra farmacji na pełny etat w ZAWOJA .Oferujemy wysokie wynagrodzenie + premie i bogaty pakiet socjalny.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.20
Apteki Dbam o Zdrowie zatrudnią magistrów farmacji na pełny etat w KRAKOWIE .Oferujemy wysokie wynagrodzenie + premie i bogaty pakiet socjalny.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2018.03.20
APTEKA RODZINNA zatrudni magistra farmacji w:
* KRZESZOWICACH - dojazd z Krakowa od strony Bronowic (Ikea, Makro) zajmuje około 20-30 min.
* ALWERNI
* TRZEBINI
* BYTOMIU
Proszę o przesłanie CV pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny 604 19-36-86.

2018.03.20
Apteka niesieciowa w Niepołomicach zatrudni magistra farmacji. tel. 601408262

2018.03.20
Apteka w Kalwarii Zebrzydowskiej zatrudni mgr farmacji na stanowisko kierownika apteki.Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 33 876 64 12 .

2018.03.20
Poszukujemy magistra farmacji do miejscowości Dąbrowa Tarnowska oraz Radłów.
Zapraszamy farmaceutów do przesyłania CV, które można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT