biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Uprzejmie informujemy, że na naszym portalu publikujemy ogłoszenia wyłącznie magistrom i dla magistrów farmacji.
Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia przesyłane anonimowo nie będą publikowane!

Wybierz kategorię ogłoszeń:

2019.04.17
Apteka w Łącku poszukuje magistra farmacji, gwarantujemy dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule Rekrutacja


2019.04.17
Apteka Twoje Leki w Tarnowie zatrudni Kierownika.
Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub kontakt telefoniczny 515735689


2019.04.16
Rodzinna sieć aptek poszukuje magistrów farmacji do aptek zlokalizowanych w Łososinie Dolnej oraz w Jurkowie gm. Czchów na 1/2 lub cały etat.
Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w zgranym młodym zespole.
Możliwość dostosowania grafiku pracy.
CV prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel 660 44 91 71


2019.04.16
Rodzinna sieć Aptek poszukuje Kierownika do apteki w Słomnikach oraz Farmaceuty do Apteki w Skale (ok.20km od Krakowa).
Możliwy cały lub część etatu.
Kontakt pod nr 501241709.


2019.04.15
Apteka MEDICUS w Wadowicach zatrudni magistra farmacji.
Oferujemy wysokie wynagrodzenie oraz pracę w zgranym zespole.
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.12

Apteka w Jaśle zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2019.04.12

Apteka w Dębicy zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2019.04.12

Apteka w Bieczu zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2019.04.12
Apteka w Suchej Beskidzkiej zatrudni magistra farmacji.
Oferujemy wysokie wynagrodzenie oraz pracę w zgranym zespole.
Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
z tytułem magister farmacji Sucha Beskidzka.


2019.04.10
Grupa aptek w Nowym Sączu i Limanowej zatrudni kierownika apteki lub magistra farmacji na pełen etat lub na godziny.
Oferujemy przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz rynkowe wynagrodzenie.
Mile widziani zarówno tegoroczni absolwenci jak i emeryci lub renciści.
Kontakt: 501-458-709


2019.04.10
Apteka Mojej Mamy w Brzesku zatrudni magistra farmacji.
Gwarantujemy dobrą atmosferę pracy.
694413970 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.10
Apteka prywatna w Ciężkowicach zatrudni magistra farmacji na godziny lub 1/2 etatu.
Kontakt 668035014, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.09
Apteka w Krakowie zatrudni mgr farm. Pracodawca to znana, lubiana i innowacyjna sieć aptek! Zapewniamy szkolenia i rozwój zawodowy. Zgrany zespół, miły kierownik, stabilna praca, liczne dodatki. Apteka osiedlowa, nie jest i nie będzie czynna w niedzielę. Proszę o CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.797709289


2019.04.09

Apteka Super-Pharm w centrum Krakowa zatrudni magistra farmacji na etat lub umowę zlecenie.
CV proszę wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.09
Apteka Słoneczna w KRAKOWIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie-4000 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem-Kraków Mgr.


2019.04.09
Apteka w Stryszowie (10 km od m. Kalwaria Zebrzydowska) zatrudni:
* magistra farmacji
Oferujemy:
-    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-    pracę w młodym zespole
-    atrakcyjne wynagrodzenie
-    system premiowy
CV prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.09
Apteka w Andrychowie zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie  https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/


2019.04.09
Olkusz. Euro-Apteka zatrudni magistra farmacji na etat lub część etatu. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 517446986


2019.04.09
Apteka Niezapominajka zatrudni:
MAGISTRA FARMACJI
Miejsce pracy: JABŁONKA
Prosimy złożenie CV przez załączony link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=78e4ce54045048d1a630e6cd5fac2321


2019.04.08
Apteka Cefarm 36,6 w miejscowości Szczawnica poszukuje magistra farmacji na cały etat lub część etatu.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny: 690 167 109, lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.08
Apteka w Rabce Zdrój zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie: https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/


2019.04.08
Apteka w Sławnie (zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji.
Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, wysokie wynagrodzenie. Do dyspozycji wyposażone mieszkanie.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel. 503 731 187


2019.04.08
Apteka w Krakowie zatrudni kierownika i magistra farm.na pełny etat.
tel.kontaktowy 602 155 255


2019.04.05
Zatrudnimy MAGISTRA FARMACJI w Aptece Centrum Zdrowia w Szczecinie (ul. Szafera 18). Wysoka podstawa wynagrodzenia, pomoc w relokacji, praca od poniedziałku do piątku + max. 2 soboty w miesiącu. Prosimy o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.05
Zatrudnimy MAGISTRA FARMACJI w Aptece Centrum Zdrowia w Sulęcinie (lubuskie). Wysoka podstawa wynagrodzenia, mieszkanie służbowe, praca od poniedziałku do piątku + max. 2 soboty w miesiącu. Prosimy o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.05
Apteka Słoneczna w SKAWINIE zatrudni KIEROWNIKA APTEKI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Skawina Kierownik


2019.04.05
Apteka Słoneczna w SKAWINIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Skawina Mgr.


2019.04.05
Apteka Słoneczna w DĄBROWIE TARNOWSKIEJ zatrudni MAGISTRA FARMACJI.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat) 4000zł netto
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem-Dąbrowa Tarnowska Mgr.


2019.04.05
Apteka Słoneczna w TUCHOWIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat) 4000zł netto
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem-Tuchów Magister.


2019.04.05
Apteka Słoneczna w TARNOWIE zatrudni KIEROWNIKA APTEKI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Tarnów kierownik.


2019.04.05
Apteka w Mielnie, Darłowie poszukuję do pracy Magistrów farmacji sezonowo lub stałe.
Zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych warunkach. Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
Więcej informacji pod nr 509-764-777. CV proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.03
Apteka w Krakowie - Podgórze zatrudni magistra farmacji na etat lub godziny.
CV proszę wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.03
Rodzinna apteka w Rabce-Zdroju poszukuje Magistra Farmacji.
Oferujemy bardzo dobrą atmosferę pracy, bliski kontakt z pacjentem, przyjazne relacje w zgranym zespole i atrakcyjne warunki finansowe.
Szukamy osób z doświadczeniem i dobrą energią, mieszkających w Rabce lub bliskich okolicach.
tel. 607 449 853


2019.04.03
Rodzinna sieć aptek poszukuje magistrów farmacji do aptek zlokalizowanych w Łososinie Dolnej oraz w Jurkowie gm. Czchów na 1/2 lub cały etat.
Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w zgranym zespole. Możliwość dostosowania grafiku pracy.
CV prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon 660 44 91 71


2019.04.03
Ew-Ko apteka poszukuje magistra farmacji do pracy w aptece w Nowym Sączu.
Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, stabilną pracę zgodną z obowiązującym prawem, w miłej przyjaznej atmosferze.
Możliwość pomocy w relokacji.
Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , 18/477-71-03.


2019.04.03

Apteka Orchis w Krakowie zatrudni magistra farmacji na godziny do pracy w tygodniu i w weekendy. 
CV ze zdjęciem proszę przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2019.04.03

Apteka w Krakowie Al. B. Prażmowskiego  zatrudni mgr farmacji na pełny lub 3/4 etatu
602740910

2019.04.03
Apteka w Wieliczce zatrudni magistra farmacji na pełny etat/na godziny/weekendy.
Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.03

Apteka w Łapszach Niżnych (niesieciowa, okolice Nowego Targu) zatrudni mgr farmacji na stanowisko kierownika apteki
lub mgr na umowę zlecenie (3 dni w tygodniu)
Oferta z bezpłatnym mieszkaniem służbowym nad apteką. kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel 500014282 lub 509712228

2019.04.03
Apteka W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ zatrudni magistra farmacji
tel: 535 006 381


2019.04.01
Poszukujemy kierownika do apteki w Radziszowie. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.01
Poszukujemy farmaceutę do apteki w Krakowie, przy ul. Montwiłła. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.01
Poszukujemy farmaceutę do apteki w Krakowie, przy ul. Komuny Paryskiej. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.01
Poszukujemy farmaceutę do apteki w Mogilanach. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.01
Poszukujemy kierownika do apteki w Krakowie - Swoszowice. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.01
Poszukujemy farmaceutę do apteki w Krakowie, przy ul. Borkowskiej. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.04.01

Apteka w Krakowie (Krowodrza), nie sieciowa, zatrudni magistra farmacji na pełny etat.

Praca od poniedziałku do piątku, jedna sobota w miesiącu.

Praca na systemie kamsoft.

CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.


2019.04.01

Północne obrzeża Krakowa (6 min. od "Makro").
Do naszej kolejnej, nowo powstającej apteki - żadna sieciówka!, w celu wzmocnienia niezwykle sympatycznego, kompetentnego, i zgranego teamu, poszukujemy:
MAGISTRA FARMACJI NA PEŁNY ETAT
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 695211422

2019.03.28
Apteka św. Filipa w Pałecznicy pilnie zatrudni magistra farmacji. Proszę o kontakt pod nr telefonu : 787933596. 


2019.03.28

Poszukujemy pary farmaceutów do samodzielnego poprowadzenia Apteki Centrum Zdrowia w Białym Borze (woj. zachodniopomorskie). Oferta z mieszkaniem służbowym nad apteką. Prosimy o CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.27
Farmaceuta będący właścicielem i kierownikiem Apteki w Tarnowie zatrudni mgr farmacji na cały lub część etatu.
Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.27

Apteka ZDROWIE zatrudni magistra farmacji w Krakowie na cały etat.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2019.03.27
Apteka Słoneczna w WIELICZCE zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie-4200 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem-Wieliczka Magister.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w MYŚLENICACH zatrudni MAGISTRA FARMACJI.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Myślenice Mgr.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w WADOWICACH zatrudni MAGISTRA FARMACJI.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Wadowice Mgr.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w OŚWIĘCIMIU zatrudni MAGISTRA FARMACJI.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Oświęcim Mgr.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w BRZESKU zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Brzesko Mgr.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w BOCHNI zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Bochnia Mgr.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w NOWYM SĄCZU zatrudni KIEROWNIKA APTEKI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie-6500 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem-Nowy Sącz kierownik.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w NOWYM SĄCZU zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 4500 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Nowy Sącz Mgr.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w LIMANOWEJ zatrudni MAGISTRA FARMACJI.
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 4200 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Limanowa Mgr.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w NOWYM TARGU zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 4500 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Nowy Targ Mgr.


2019.03.27
Apteka Słoneczna w ZAKOPANEM zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 5000 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Zakopane Mgr.


2019.03.27
Apteka Rodzinna w Maniowach (15 km od Nowego Targu) zatrudni kierownika apteki.
Ciekawa i spokojna praca. Zapraszamy do kontaktu. praca.aptekarodznna@gmail lub 502-270-670


2019.03.27

Apteka Cefarm 36,6 w miejscowości Brzesko poszukuje magistra farmacji na cały etat lub część etatu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt telefoniczny: 690 167 109, lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.26
Apteka w Stalowej Woli zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2019.03.26
Apteka w Jarosławiu zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2019.03.25
Apteka niesieciowa w Podłężu w okolicy Niepołomic oraz w Opatkowicach w okolicy Proszowic zatrudni farmaceutów.
Oferujemy pracę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze w aptece niesieciowej.
CV na adres email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. po godz. 15 00 - 502 602 035.


2019.03.25
Poszukujemy magistra do apteki w Radziszowie. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.25
Poszukujemy magistra do apteki w Skawinie. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.25
Poszukujemy magistrów do nowo otwieranej apteki w Woli Radziszowskiej. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.25
Poszukujemy magistra do apteki w południowej części Krakowa. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.25
Poszukujemy magistra do apteki w północnej części Krakowa. CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.25

Rodzinna apteka w Krakowie (Krowodrza), zatrudni mgr farmacji. Umowa o pracę na pełny etat.
Praca od poniedziałku do piątku, w stabilnym zespole.
Praca na systemie Kamsoft.
CV ze zdjęciem proszę przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2019.03.25

Apteka prywatna,
zlokalizowana ok. 20 km od Tuchowa poszukuje do pracy na pełny etat
- mgr farm.
- kierownika
Praca w miłym ,młodym zespole.
kontakt tel. :509 403 166  

2019.03.25
APTEKA Św.Justa w Jurkowie gmina Czchów / nie sieciowa/ zatrudni Magistra Farmacji na 1/2 lub cały etat.
Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w zgranym zespolem. Możliwość dostosowania grafiku pracy.
CV prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon 660 44 91 71


2019.03.25
Apteka niesieciowa w połud.-wsch. części Krakowa zatrudni mgr farmacji na 1/2 lub 3/4 etatu.
Oferujemy dobrą atmosferę, pracę w godzinach 8-18, bliski kontakt z pacjentem, przyjazne relacje w zgranym zespole.
Oczekujemy doświadczenia, obowiązkowości, pozytywnego nastawienia.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.25

APTEKA RODZINNA zatrudni magistra farmacji w:
* KRZESZOWICACH - dojazd z Krakowa od strony Bronowic (Ikea, Makro)
zajmuje około 20-30 min.
* TRZEBINI
* BYTOMIU
Proszę o przesłanie CV: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt tel.: 604 19-36-86.

2019.03.21
Grupa rodzinnych aptek w Nowym Sączu, Limanowej i Dobrej zatrudni kierownika apteki i/lub magistra farmacji na pełen etat.
Mile widziany emeryt lub rencista.
Oferujemy rynkowe wynagrodzenie i przyjazną atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 516-718-044


2019.03.21

Apteka Rumianek
zatrudni farmaceutów w msc. Czchów, Lipnica Murowana, Gnojnik, Porąbka Iwkowska, Iwkowa.

Oferujemy: 
- pracę w stabilnym zespole
- samochód służbowy
- atrakcyjne wynagrodzenie.
Kontakt: tel. 501 364 198 lub
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2019.03.21
Apteki w Wietrzychowicach, Borzęcinie i Nowym Brzesku zatrudnią magistra farmacji.
kontakt: 600 979 296 lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.21
Apteka w Myślenicach zatrudni Magistra Farmacji na pełny etat, część etatu, godziny i na na dyżury.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.21
APTEKA REMEDIUM w Bochni, Łąkcie Górnej, zatrudni  magistra farmacji na pełny etat. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.21

Apteka Słoneczna w TARNOWIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Tarnów Mgr.

2019.03.21

Apteka Słoneczna w KRAKOWIE zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 4000 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Kraków Mgr.

2019.03.21

Apteka Słoneczna w OLKUSZU  zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie  oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem: Olkusz Mgr.

2019.03.21

Apteka Słoneczna w MIECHOWIE  zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 4000 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem-Miechów-Mgr.

2019.03.21

Apteka Słoneczna w CHRZANOWIE  zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - 4000 zł netto oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem - Chrzanów Mgr.

2019.03.21

Apteka Słoneczna w KRZESZOWICACH  zatrudni MAGISTRA FARMACJI
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie  oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem-Krzeszowice Mgr

2019.03.21
APTEKA OSIEDLOWA, NIESIECIOWA, W WIELICZCE zatrudni:
mgr farmacji na część lub cały etat
oferujemy:
- pracę w miłym zespole, wspólne układanie grafiku
- podział obowiązków z dwoma pozostałymi mgr farmacji
Zapraszamy do kontaktu, CV oraz list motywacyjny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.21

Apteka w Krakowie (Krowodrza) nie sieciowa, zatrudni mgr farmacji na pełny etat.
Praca od poniedziałku do piątku, jedna sobota w miesiącu.
Praca na systemie kamsoft.
CV ze zdjęciem proszę przesyłać na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W treści CV prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

2019.03.21

Apteka w Skawinie ( 24h ) zatrudni Magistra Farmacji na dyżury.
Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2019.03.21

Apteka w Bieczu zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2019.03.21

Apteka w Dębicy zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2019.03.21

Apteka w Jaśle zatrudni magistra farmacji. CV proszę wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo


2019.03.21
Rodzinna sieć aptek poszukuje Kierownika do apteki w Słomnikach (ok.20km od Krakowa) oraz Farmaceuty do apteki znajdującej się w Wolbromiu (ok.40km od Krakowa). Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 509374763.


2019.03.21
Wibis Sp. z o.o. zatrudni magistra farmacji - kierownika do swojej apteki w Oświęcimiu.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju, mieszkanie służbowe.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt tel. 604642884


2019.03.21
Apteka w Spytkowicach (5 km od miejscowości Zator) zatrudni:
* magistra farmacji
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w młodym zespole
- konkurencyjne wynagrodzenie
- system premiowy
CV prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


2019.03.21

Apteka w Tarnowie zatrudni Magistra Farmacji.

Tel:  578 572 102


2019.03.21
Rozwijająca się sieć aptek, prowadzona przez farmaceutów poszukuje pracowników na stanowisko: magister farmacji w Modlnicy, prosimy o przesyłanie cv na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT