biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Przyjdź Królestwo Twoje!

Drodzy farmaceuci,
Przed nami już ostatnie spotkanie przed przerwą wakacyjną. Odbędzie się w sobotę 22 czerwca w klubie Horyzont (ul. Syrokomli 23/2). Rozpoczniemy je Mszą Św. o godz. 17:00 (można przychodzić do klubu już od 16:30).
Będzie to spotkanie podsumowujące cały rok duszpasterski, a także czas na wspomnienia z naszej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Oglądniemy wspólnie zdjęcia oraz podzielimy się wrażeniami. Serdecznie zapraszam!

W Chrystusie,

O. Mariusz Kiełbasa LC,
Duszpasterz farmaceutów

Zapraszamy Farmaceutów na wyjątkowe wydarzenie w najbliższy poniedziałek 17.06. o godzinie 18:00 w krakowskim Multikinie.
Jest to konferencja „Rola farmaceuty w procesie leczenia bólu pacjentów dorosłych"
Konferencja połączona jest z seansem filmu „Rocketman", oraz poczęstunkiem.
Za udział przyznawany jest certyfikat, oraz dwa punkty miękkie.
Aby wziąć udział w konferencji konieczna jest rejestracja. Aby zarejestrować się samodzielnie, wystarczy kliknąć w poniższy link i wypełnić odpowiednie komórki.
http://live.medorado.com/web/live/rb/directaccess.html?rid=13
Drugim sposobem jest wysłanie wiadomości e-mail z imieniem, nazwiskiem oraz adresem e-mail osoby, która chce wziąć udział na adres: bartłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, iż w dniu 14 czerwca 2019 r. odbędzie się III Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym turnieju. Zainteresowanych proszę o kontakt z Panią Mecenas Fryderyką Kuleszą, która udzieli szczegółowych informacji  - tel. kom. 512 229 778,

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne, zapisy przyjmowane są przez Panią Mecenas do dnia 13 czerwca br.

Z poważaniem,

Beata Rewilak

p.o. Kierownika Biura ORA

Szanowni Państwo,

Wkrótce przypada trzydziesta rocznica wyborów 4 czerwca 1989 roku, które stały się dla Polski nowym początkiem - szczególnie w sferze wolności i demokracji. 

Z tej okazji Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie organizuje w dniu 10 czerwca 2019 r. w Kinie Kijów.Centrum koncert: Symphonica 2 – Rock of Poland w wykonaniu Filharmonii Futura, na który serdecznie zapraszamy. To wyjątkowe multimedialne widowisko muzyczne, w którym Damian Ukeje, Łukasz Łyczkowski, Martyna Pawłowska i Sylwia Lorens, z towarzyszeniem bandu i orkiestry – oraz w oprawie wprowadzającej w klimat lat minionych – przypomną nam muzykę kultowych polskich zespołów, którą tak rzadko można już usłyszeć w mediach komercyjnych. W programie m.in. „Kocham wolność”, „Skóra”, „Autobusy i tramwaje”, „Kocham Cię jak Irlandię”, „Taniec pingwina na szkle” i wiele innych. Będzie nam miło gościć Państwa, wraz z osobami towarzyszącymi i rodzinami. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie Państwa udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wstęp jest wolny. Start – godzina 19.30.

Serdecznie zapraszamy!

Dziekan Rady OIRP w Krakowie

dr Marcin Sala - Szczypiński

Przyjdź Królestwo Twoje!

Drodzy Farmaceuci,

Zbliża się nasze kolejne spotkanie formacyjne. Odbędzie się ono tym razem wyjątkowo w niedzielę 19 maja (z przyczyn niezależnych musiała nastąpić zmiana wcześniej zaplanowanego terminu).  Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 18:00 w Klubie Horyzont (ul. Syrokomli 23/2). Klub będzie otwarty już od godz. 17:30 więc można przychodzić wcześniej.

Tym razem zapraszam na spotkanie z Biblią. Postaram się wprowadzić Was w lectio divina, gdyż jak powiedział św. Hieronim - nieznajomość Pisma Św. jest nieznajomością Chrystusa. Proszę więc o przyniesienie swoich Biblii, aby nasze spotkanie było owocniejsze.

Na koniec spotkania przypomnimy najważniejsze informacje odnośnie naszej pielgrzymki do Ziemi Świętej, która zbliża się wielkimi krokami. 

 

Z Panem Bogiem,
O. Mariusz Kiełbasa LC
Duszpasterz farmaceutów

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT