biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Z przyjemnością pragniemy powiadomić, że 12 maja 2019 r. (niedziela) o godz.18.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków, odbędzie się Koncert Piosenki Rosyjskiej w wykonaniu znakomitych artystów zarówno polskich jak i zagranicznych. Śpiewać będą:

  • Gość specjalny - Vladyslava Vdovychenko (sopran, Ukraina) - solistka Filharmonii w Odessie,
  • odtwórczyni piosenek Anny German w serialu biograficznym emitowanym przez Telewizję Polską.
  • Anna Jurczyńska – Spychalska (śpiew)
  • Witold Wrona - (tenor)
  • Romuald Spychalski - (tenor)
  • Sebastian Marszałowicz - (bas, baryton).

Grać będzie dobrze Państwu znana Orkiestra Straussowska OBLIGATO pod dyrekcją Jerzego Sobeńko.

W programie koncertu usłyszymy znane rosyjskie pieśni i piosenki z repertuaru takich gwiazd jak:  Ałła Pugaczowa, Bułat Okudżawa, Włodzimierz Wysocki i inne. Usłyszymy także piosenki Anny German.

Wołga, Włóczęga, Trzy miłości, Stary zegar, Greckie wino, Arlekin, Milion czerwonych róż, Matko moja ja wiem, Podmoskiewskie wieczory, Kalinka, Człowieczy los to tylko niektóre wybrane tytuły utworów, które będzie można usłyszeć podczas koncertu. Nie zabraknie również utworów instrumentalnych. Zabrzmią, między innymi, Walc nr 2 Dymitra Szostakowicza oraz muzyka z Filmu Doktor Żywago.

Z całą pewnością będzie to bardzo wzruszający i niepowtarzalny wieczór, na który serdecznie zapraszamy.

Jolanta Suder & Jerzy Sobeńko

Już 14 kwietnia czeka nas kolejna edycja imprezy sportowej pn. "Biegiem na Bagry 5!".

To jubileuszowa odsłona jednej z największych imprez biegowych w Krakowie sponsorowanej przez Okręgową Izbę Aptekarską w Krakowie. Dzięki współpracy z organizatorem biegu, jak co roku, rozegrana zostania dodatkowa specjalna kategoria dla uczestników biegu głównego na 10 km pn. "Najszybsza Farmaceutka i Najszybszy Farmaceuta".

Dodatkowo wszyscy farmaceuci mogą zostać zwolnieni z opłaty startowej. W tym celu należy zapisać się na bieg przez formularz zapisów dostępny pod linkiem: https://dostartu.pl/biegiem-na-bagry-5-v2881.pl.html oraz napisać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem swojego numeru PWZ.

Przy tym oprócz biegu crossowego na dystansie 10 km zapraszamy także do wzięcia udziału w imprezach towarzyszących tj. bieg na dystansie 3 km (jedno okrążenie zalewu) oraz zapraszamy najmłodszych do udziału w biegach dla dzieci na dystansach od 50m do 300m.

Więcej informacji o imprezie na stronie internetowej organizatora tj. Stowarzyszenia "I Ty Możesz By Wielki": https://itmbw.pl/biegiem-na-bagry/

Przyjdź Królestwo Twoje!

Zapraszam serdecznie wszystkich farmaceutów w najbliższą sobotę 6.04 na „mini rekolekcje" w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie (ul. Totus Tuus 32).

Program jest następujący:

16:00 - Droga Krzyżowa z Całunem (górny kościół)

17:00 - Msza Święta (górny kościół)

18:00 - Refleksja na wystawie „Kim jest człowiek z Całunu?"

Wykorzystajmy ten czas Wielkiego Postu, który nam jeszcze pozostał, w tym nasze małe rekolekcje, na jak najlepsze przygotowanie się do zbliżających się świąt Zmartwychwstania Chrystusa.

Z Bogiem,
O. Mariusz Kiełbasa
Duszpasterz farmaceutów

Ogólnopolskie Rekolekcje Wielkopostne dla Farmaceutów w Rzeszowie - 29-31.03.2019 r.

Zapraszamy farmaceutów, studentów farmacji, techników farmaceutycznych, właścicieli aptek na rekolekcje wielkopostne z bł. Karoliną Kózkówną, które odbędą się w dniach 29-31 marca 2019 roku w Rzeszowie w Domu Rekolekcyjnym TABOR, ul. Połonińska 25. Rekolekcje poprowadzi ks. Łukasz Plata. W czasie rekolekcji będzie możliwość poznania miejsc związanych z życiem i śmiercią bł. Karoliny Kózkównej (dom rodzinny, droga męczeństwa w Wał-Rudzie), modlitwy przy jej relikwiach w kościele p.w. Przenajświętszej Trójcy w Zabawie.
 
Szczegóły i zapisy na stronie internetowej Stowarzyszenia Farmaceutów Katolickich:
 
 
 
Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Prusak
Przewodnicząca Stowarzyszenia Farmaceutów Katolickich Polski

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT