biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

 Zapraszam do udziału w VII Żeglarskich  Mistrzostwach  Polski Aptekarzy.

 

Tradycyjnie Izba pokryje koszt transportu członków naszej Izby oraz koszt wynajmu łódek.

Zgłoszenia proszę kierować do biura OIA w Krakowie tel.: 12 264 25 53, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prezes ORA w Krakowie dr Barbara Jękot

     VII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy

          Okręgowa Izba Aptekarska w Olsztynie organizuje w dniach  06.09 - 09.09.2018 r. VII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Aptekarzy.  Regaty odbędą się  w Giżycku w Ośrodku Wypoczynkowym „Łabędzi Ostrów” w Pięknej Górze, nad jeziorem Kisajno. Gospodarzem regat będzie Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze. Przewidujemy start  ponad 30 jachtów. 

       Zapraszamy  wszystkie Okręgowe Izby Aptekarskie do wystawienia swoich załóg. Obsada jachtów od 4 do 6 osób. Na każdym jachcie wymagana obecność co najmniej 2 aptekarzy. Jeden z tych aptekarzy musi posiadać uprawnienia (patent żeglarski).  Startujemy i walczymy  w trzech kategoriach (o puchar Prezesa NRA, o puchar Prezesa OIA w Olsztynie  i statuetkę najlepszego Sternika (Skipera) regat.

Dodatkowo przydzielamy inne nagrody takie jak: 

1. Najlepszego Nawigatora regat. Nagroda ufundowana tradycyjnie przez Aptekarza Polskiego.
2. Najlepszej sterniczki/sternika regat.
3. Najmłodszego uczestnika regat oraz oczywiście nagrodę Fair Play. Okolicznościowe wyróżnienia dla najbardziej farmaceutycznej załogi, dla najbardziej roztańczonej załogi.


W tym roku dla upamiętnienia 100-lecia odzyskania niepodległości w czasie regat zostanie również wręczona nagroda im. Leopolda Skulskiego dla Izby aptekarskiej, która wystawiła do tej pory w zawodach żeglarskich najwięcej załóg żeglarskich. Nagrodę tą ufundowało Czasopismo Aptekarskie.

 tym roku po raz kolejny dopuszczamy do rywalizacji poza klasyfikacją główną załogi firm farmaceutycznych, które będą sklasyfikowane w swojej kategorii, która to kategoria nazwana jest I Mistrzostwami firm Farmaceutycznych oraz oczywiście studentów farmacji.  Uczestnictwa załóg firm farmaceutycznych oraz studentów farmacji w regatach zostały określone w regulaminie regat na zasadach określonych przez organizatora.
Koszty pobytu pokrywa każdy uczestnik osobiście.  Zachęcamy izby aptekarskie do wsparcia pobytu swoich  żeglarzy w czasie regat (np.: w sprawie czarteru jachtów).

Dodatkową atrakcją i szkoleniem w tym roku będą pokazy ratownictwa wodnego.

  Zapraszamy do udziału w regatach wszystkich żeglarzy aptekarzy i sympatyków żeglarstwa oraz sympatyków aptekarstwa.  Zapraszamy do wspólnej zabawy i śpiewania szant.

Dla kibiców i sympatyków zostanie zorganizowany specjalny statek, aby umożliwić Państwu obserwację regat z bliskiej odległości.

Szczegółowe koszty pobytu uczestników ogłosimy na stronie internetowej naszej izby oraz na stronie naszego Klubu Żeglarskiego "APTEKARZ ".

 

Prezes  OIA  Olsztyn Komandor K.Ż.

Aptekarz  Roman Jan Grzechnik

 

ZAŁĄCZNIKI:

Program  VII  Żeglarskich Mistrzostw Polski Aptekarzy

Koszt pobytu uczestników VII Żeglarskich Mistrzostw Polski Aptekarzy


REGULAMIN VII ŻEGLARSKICH MISTRZOSTW POLSKI APTEKARZY

DEKLARACJA UCZESTNICTWA

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT