biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów aptek szpitalnych na szkolenie webinarowe on-line pt.

„Ustawa o Zawodzie Farmaceuty szansą na rozwój farmacji szpitalnej”

które odbędzie się 26 kwietnia (poniedziałek) 2021 r. o godz. 18.00.

Rejestracja:
https://slaskaoia.clickmeeting.com/ustawa-o-zawodzie-farmaceuty-szansa-na-rozwoj-farmacji-szpitalnej/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Harmonogram spotkania:

18.00-18.05
Otwarcie webinaru - Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

18.05-18.15
Prezentacja produktowa

18.15-19.45
Ustawa o Zawodzie Farmaceuty szansą na rozwój farmacji szpitalnej.

Prelegenci:

Prawnik Monika Bartwicka
Od ponad 10 lat związana z rynkiem farmaceutycznym, trener i wykładowca szkoleń o tematyce prawnej (około 100 szkoleń dla lekarzy i farmaceutów), współwłaściciel spółki PML Group - działającej w obszarach innowacji medycznych i farmaceutycznych, współtwórca projektu Innowacyjny Szpital.

Mgr farm. Marcin Bochniarz
Farmaceuta szpitalny, od 12 lat zajmujący się problematyką sporządzania leków cytotoksycznych. Członek Zespołu ds. Opracowania projektu ustawy o zawodzie farmaceuty.
Obecnie Prezes Podkarpackiej Okręgowej Izby Aptekarskiej, Członek NRA. Pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Brzozowie Podkarpackim Ośrodku Onkologicznym, gdzie pełni funkcję Kierownika Centralnej Pracowni Leku Cytotoksycznego i Z-cy Dyrektora ds. Świadczeń Medycznych.

Dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk
Członek Naczelnej Rady Aptekarskiej, Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej, Przewodniczący Komisji Aptek Szpitalnych.

19.45-20.00
Odpowiedzi na pytania uczestników.

Partner spotkania: FARMINA, SALUS International 

Uwagi techniczne:

Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

Test do webinaru jest dostępny przez 7 dni. Test można rozwiązać jeden raz.

Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Prezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Mikołaj Konstanty

Źródło: https://www.katowice.oia.pl/news/show/id/8710#tabs

Serdecznie zapraszamy na kolejny certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską we współpracy z firmą ASPEN POLSKA Sp. z o.o.

Wykład pod tytułem „Farmaceuci szpitalni i ich rola w świetle nowych przepisów prawnych” poprowadzi Marek Tomków, Wiceprezes Naczelnej Rady Aptekarskiej. Za udział w wydarzeniu będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

Ważne informacje:

 • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego 2 punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
 • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
 • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„Farmaceuci szpitalni i ich rola w świetle nowych przepisów prawnych”

Serdecznie zapraszamy na kolejny certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską.

Wykład pod tytułem „Ustawa o Zawodzie Farmaceuty: regulacje dotyczące apteki szpitalnej oraz działu farmacji szpitalnej” poprowadzi Ewa Steckiewicz-Bartnicka, Koordynator Komisji ds. Farmacji Szpitalnej, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Farmacja Szpitalna.
Za udział w wydarzeniu będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

Ważne informacje:

 • warunkiem uzyskania certyfikatu przyznającego 2 punkty edukacyjne jest wypełnienie ankiety końcowej oraz podanie w niej PWZ. Osoby, które nie podadzą PWZ w ankiecie otrzymają certyfikat uczestnictwa, bez punktów edukacyjnych;
 • prosimy o uważne wpisywanie adresów mailowych oraz poprawnych danych osobowych w formularzu rejestracji, polu logowania się na wydarzenie oraz ankiecie końcowej - na ich podstawie generowane będą certyfikaty;
 • w przypadku nieotrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji należy sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z organizatorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

„UoZF: regulacje dotyczące apteki szpitalnej oraz działu farmacji szpitalnej”

Śląska Izba Aptekarska zaprasza farmaceutów aptek szpitalnych na certyfikowane szkolenie webinarowe pt. "Wpływ nowego Prawa Zamówień Publicznych na proces zakupowy leków", które odbędzie się 29 marca (poniedziałek) 2021 r. o godz. 18.00.

Rejestracja:
https://slaskaoia.clickmeeting.com/zamowienia-publiczne/register

Za udział w spotkaniu będzie można otrzymać 2 punkty na podstawie pozytywnie zrealizowanego testu w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl

 

Harmonogram spotkania:

 • 18.00-18.05

  Otwarcie webinaru - Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej w Katowicach dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

 • 18.05-18.10

  Prezentacja produktowa

 • 18.10-19.00

  Wpływ nowego Prawa Zamówień Publicznych na proces zakupowy leków - mec. Zbigniew Pawlak

 • 19.00-19.15

  Odpowiedzi na pytania uczestników.
Partner spotkania: Salus International Sp. z o.o.
 
Uwagi techniczne:
 • Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 1000 osób jednocześnie. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
 • Za udział w webinarze można otrzymać 2 punkty. Warunkiem otrzymania punktów jest pozytywne rozwiązanie testu do szkolenia, który będzie dostępny w portalu www.szkolenia.katowice.oia.pl
 • Jeżeli link z dostępem do pokoju webinarowego nie dotrze, proszę sprawdzić skrzynkę SPAM lub proszę o kontakt z Panem Lechem Wróblewskim z biura Śląskiej Izby Aptekarskiej - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kom. 668220478.

Z poważaniem

Wiceprezes Rady Śląskiej Izby Aptekarskiej
dr n. farm. Piotr Kaczmarczyk

Serdecznie zapraszamy na kolejny certyfikowany webinar organizowany przez Naczelną Izbę Aptekarską. Wykład pod tytułem „Nowe Prawo Zamówień Publicznych” poprowadzi mec. Zbigniew Pawlak. Za udział w wydarzeniu będzie można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

Szczegóły oraz zapisy po kliknięciu na poniższy link:

Nowe Prawo Zamówień Publicznych

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT