biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

BEZPŁATNA 24H OPIEKA PRAWNA

Newsletter OIA w Krakowie

Proszę podać imię oraz adres e-mail i wybrać "Zamawiam". Żeby wypisać się z newslettera, proszę wybrać "Rezygnuję".

e-dukacja

Centrum szkoleń farmaceutycznych
on-line

OGŁOSZENIA

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy,
w dniach 14–16.05.2021 r. w Krakowie, tradycyjnie już, na torze kajakowym w ośrodku KOLNA odbyły się V Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Raftingu organizowane przez naszą Izbę. Przybyli farmaceuci z całej Polski.

Tym razem spotkaliśmy się po prawie półtorarocznej przewie spowodowanej obostrzeniami z powodu pandemii COVID-19. Miło było znowu usiąść przy ognisku, porozmawiać, pośpiewać i napić się wina z włoskich winnic, które co roku przesyła nam mgr farm. Agata Tabiś-Ogórka i której co roku za to bardzo dziękujemy. Podziękowania należą się również Prezesowi Wiktorowi Napiórze za jego pyszne wino, którym nas częstował w ten piękny wieczór.

W sobotę o godzinie 10.00 nastąpiło uroczyste otwarcie Mistrzostw. Dokonała tego prezes naszej Izby Elżbieta Rząsa-Duran.

Na starcie zawodów stanęło 13 załóg reprezentujących Okręgowe Izby Aptekarskie rywalizujące o Puchar Prezesa NIA.

Piękna, słoneczna pogoda i towarzystwo kibiców z całej Polski tworzyło niesamowitą atmosferę. Załogi zmotywowane do walki, dawały z siebie wszystko.

Ostatecznie Puchar Prezesa NRA i tytuł Mistrza Polski Farmaceutów 2021 w Raftingu, zdobyła załoga męska ze Śląskiej Izby Aptekarskiej.

Drugie miejsce i srebrny medal zdobyła nasza załoga męska w składzie: Przemek Szybka – kapitan, Andrzej Snopkowski, Piotr Knapik i Bartosz Golański.

Na trzecim miejscu, z  brązowym medalem uplasowała się mieszana załoga z Warszawy z Joanną Powichrowską jako kapitanem.

Medale, puchary i nagrody zostały wręczone przez Wiceprezesa NIA Marka Tomkowa. Wystrzeliły szampany i posypały się gratulacje.

Najlepszą załogę kobiecą stworzyły oczywiście nasze panie z Krakowa w składzie: Justyna Cagara, Justyna Geller, Zofia Dąbrowska i Dagmara Zajdel. Najlepszą załogą mieszaną okazała się załoga warszawska, która po raz pierwszy uczestniczyła w naszych Mistrzostwach.

W sobotę organizowaliśmy również Mistrzostwa Polski Firm Farmaceutycznych i Hurtowni w Raftingu 2021. Zgłosiło się 5 załóg. Walczyli bardzo odważnie. Najlepszą okazała się załoga Salusa i ona zdobyła 

Puchar Prezesa OIA Kraków. Drugie miejsce po zaciętej walce wywalczyła załoga Neuca a trzecie załoga Szpitala ze Skawiny.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!

Dziękujemy również uczestnikom za wsparcie charytatywnego punktu naszej imprezy. Tym razem zaprosiliśmy przedstawicieli Hospicjum dla dzieci Alma Spei. Potrafimy się bawić ale umiemy też pomagać. Dziękujemy za hojność!
Podziękowania należą się sponsorom imprezy, którymi byli: Hurtap, Neuca, Salus, Farmina, Fagron, Amara, Eka Medica, Szpital Skawina, Relaksmisja i Biomed. Bez Was nie byłoby tak pięknie. DZIĘKUJEMY!

Zakończyliśmy kolejną sportową imprezę, integrującą farmaceutów z całej Polski wspólną kolacją i dyskoteką.

Kolejne Mistrzostwa już za rok… ZAPRASZAMY

Wiceprezes ORA w Krakowie, mgr farm. Małgorzata Lelito

Galeria: https://www.facebook.com/Okr%C4%99gowa-Izba-Aptekarska-w-Krakowie-167726760038698/photos

V Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Raftingu: 14 – 16 maja 2021 r.

Koleżanki i Koledzy!

W dniach 14 – 16 maja 2021 r. Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie organizuje V Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Raftingu. Zawody odbędą się na torze Krakowskiego Klubu Kajakowego przy ul. Kolnej 2 w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy farmaceutów wraz z rodzinami do kibicowania. Równocześnie planujemy piknik rodzinny, a w nim wiele atrakcji: gry typu Escape Room, kiełbaski, kawa, a dla dzieci konkursy, zabawy, bańki, malowanie twarzy itd.

Zaplanujcie sobie wolną sobotę 15 maja 2021 r.

- Regulamin
- Płatności
- Deklaracja
- Program

Zapraszamy!

Z A P R O S Z E N I E

Koleżanki i Koledzy Farmaceuci!

Ta wiadomość jest jak jaskółka zwiastująca wiosnę :)

Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie zawiadamia, że V Mistrzostwa Polski w Raftingu planujemy zorganizować w terminie 14-16 maja 2021 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących wyzwania, adrenalinę, kochających zabawę i integrację, do Krakowa. Program i szczegóły pobytu prześlemy w późniejszym terminie.

Zarezerwujcie sobie weekend, w którym planowana jest impreza i przyślijcie potwierdzenie chęci udziału załóg z Waszych Izb na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w Krakowie.

Prezes ORA w Krakowie, mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT