biuro@oia.krakow.pl

Okregowa Izba Aptekarska w Krakowie

Okręgowa Izba Aptekarska

w Krakowie

V Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Raftingu: 14 – 16 maja 2021 r.

Koleżanki i Koledzy!

W dniach 14 – 16 maja 2021 r. Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie organizuje V Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Raftingu. Zawody odbędą się na torze Krakowskiego Klubu Kajakowego przy ul. Kolnej 2 w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy farmaceutów wraz z rodzinami do kibicowania. Równocześnie planujemy piknik rodzinny, a w nim wiele atrakcji: gry typu Escape Room, kiełbaski, kawa, a dla dzieci konkursy, zabawy, bańki, malowanie twarzy itd.

Zaplanujcie sobie wolną sobotę 15 maja 2021 r.

- Regulamin
- Płatności
- Deklaracja
- Program

Zapraszamy!

Z A P R O S Z E N I E

Koleżanki i Koledzy Farmaceuci!

Ta wiadomość jest jak jaskółka zwiastująca wiosnę :)

Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie zawiadamia, że V Mistrzostwa Polski w Raftingu planujemy zorganizować w terminie 14-16 maja 2021 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących wyzwania, adrenalinę, kochających zabawę i integrację, do Krakowa. Program i szczegóły pobytu prześlemy w późniejszym terminie.

Zarezerwujcie sobie weekend, w którym planowana jest impreza i przyślijcie potwierdzenie chęci udziału załóg z Waszych Izb na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia w Krakowie.

Prezes ORA w Krakowie, mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIA

DO POBRANIA

KONTAKT